Konec sezóny

4. dubna 2014 v 14:29 | Dasha
ZDRAVÍM VŠECHNY TĚPEŘÁKY!

Jak už všichni určitě víte, tak nám skončila Lomnická hokejová liga a společně s tím i sezóna 2013/2014.
Naši hokejisti se probojovali až do samotného finále. První finálový zápas se hrál v pátek 28.3 od 20:30. Tento čas naše fanoušky neodradil a dorazili v hojném počtu. Za to vám všem moc děkujeme.

Zápas začal poněkud jinak, než jsme byli v posledních zápasech zvyklí. První třetina nepřinesla ani jednu branku. Druhá třetina byla ještě horší. Inkasovali jsme dva góly a do kabin Těpeřáci odcházeli za stavu 0:2.
Po přestávce a úpravě ledu hoši naskákali na led s tím, že se tento zápas ještě dá vyhrát. Prosadil se Svoboda a Berka. Stav byl vyrovnaný 2:2. Bohužel jsme dostali gól a bylo to 2:3. Naši se ale nevzdávali. Další zápas následoval v sobotu 29.3.

První buly druhého finálového zápasu padlo v 17:30. Opět nechyběl silný těpeřský fanclub. Kluci byli přesvědčeni o tom, že tento zápas dovedou až do vyrovnání série 1:1.
První třetina probíhala podle plánů. Stav byl 1:2. Roztoky nám odmítali nechat vedení a vyrovnali. Hoši se nezalekli a okamžitě Roztokům odpověděli. Po druhé třetině byl stav 3:4 pro Těpeře. Těpeřáci mohli odejít do kabin spokojení.
Třetí třetina přinesla velice zajímavou podívanou. Nejprve Roztoky vyrovnali na 4:4, a poté se ujali vedení. Na to přišla opět rychlá těpeřská odpověď a ujali se vedení 5:6. Roztoky opět vyrovnali.
Zápas se dostal až do samotných nájezdů. Ty skončili poněkud rychle. Skóroval jenom zástupce domácích - Zázvorka.
Za nás se v celém zápase prosadili: Holoska 2x, Šikola, Zeman, Berka a Zbroj.
Byly to velice vyrovnané dva finálové zápasy. Bohužel, vítěz může být jenom jeden. Opět jsme to nebyli my. Tohle už je třetí sezóna, která pro nás skončila stříbrnou medailí. Ale můžeme být rádi, že naši hokejisté vybojovali vůbec nějakou medaili. Další sezóna skončí zlatá. Už žádné stříbro, jenom zlato.

Děkujeme moc všem fanouškům za jejich podporu nejenom ve finále, ale i po celou sezónu. Doufáme, že na naše hokejisty nikdy nezanevřete.

DĚKUJEME!!

2. Semifinále LHL

24. března 2014 v 17:06 | Dasha
Tak v neděli 23.3 jsme se na Lomnickém stadionu sešli ve velice hojném počtu. Taky to bylo znát. Krásně jsme se mohli vyrovnat Letcům. Fandové určitě pomohli našim hokejistům k podání toho nejlepšího výkonu. Také se to potvrdilo na skóre. Výhra 7:5 je krásná. Tak doufejme, že tomu tak bude i v dalších zápasech. Očekáváme opět aspoň takovou účast, jako v neděli. Díky moc. Byli jste super!!
Přijeďte fandit v úterý 25.3 od 20:15.

1. Semifinále LHL

19. března 2014 v 16:09 | Dasha
Naši kluci nádherně postoupili přes Syřenov do semifinále, které hrajeme se známými Letci. Bude to velice napjatý zápas. Jak všichni víme, tak fanoušci jsou důležitou částí našeho týmu. Letci mají hodně široký Fanclub. My se toho ovšem nezalekneme a pojedeme kluky podpořit, povzbudit a vytvořit nádhernou atmosféru. Fanoušci jsou potřeba!!! Ani nevíte, jak moc. Přijeďte přeřvat Letce a zároveň se podívat na nádherný hokej. Pojeďte podpořit sokolíky!!!
První buly padne v 16:15 na Lomnickém stadionu. Všechny bychom vás tam rádi viděli :)
Pro více informací se obraťte na Pavla Hriníka. Určitě vám všechny dotazy rád zodpoví.

2. místo HC Sokol Těpeře

13. dubna 2013 v 23:15 | KačWí

Hokejistům HC Sokol Těpeře Železný Brod nebylo ani letos souzeno celkové vítězství v Lomnické lize. V semifinále sice ve dvou zápasech zdolali Zeos Lomnice, ale ve finále byl nad jejich síly tým BHK Turnov.

Dvě finálová utkání se hrála před výbornou diváckou kulisou na zimním stadionu v Lomnici nad Popelkou. Obě mužstva podle ohlasů fanoušků nabídla pohledný hokej, na který se dalo koukat. Hráči BHK Turnov hráli více jako tým, a to zřejmě rozhodlo, když po výsledkách 6:3 a 4:3 získali vítězný pohár.