Konec sezóny

4. dubna 2014 v 14:29 | Dasha |  HC sokol
ZDRAVÍM VŠECHNY TĚPEŘÁKY!

Jak už všichni určitě víte, tak nám skončila Lomnická hokejová liga a společně s tím i sezóna 2013/2014.
Naši hokejisti se probojovali až do samotného finále. První finálový zápas se hrál v pátek 28.3 od 20:30. Tento čas naše fanoušky neodradil a dorazili v hojném počtu. Za to vám všem moc děkujeme.

Zápas začal poněkud jinak, než jsme byli v posledních zápasech zvyklí. První třetina nepřinesla ani jednu branku. Druhá třetina byla ještě horší. Inkasovali jsme dva góly a do kabin Těpeřáci odcházeli za stavu 0:2.
Po přestávce a úpravě ledu hoši naskákali na led s tím, že se tento zápas ještě dá vyhrát. Prosadil se Svoboda a Berka. Stav byl vyrovnaný 2:2. Bohužel jsme dostali gól a bylo to 2:3. Naši se ale nevzdávali. Další zápas následoval v sobotu 29.3.

První buly druhého finálového zápasu padlo v 17:30. Opět nechyběl silný těpeřský fanclub. Kluci byli přesvědčeni o tom, že tento zápas dovedou až do vyrovnání série 1:1.
První třetina probíhala podle plánů. Stav byl 1:2. Roztoky nám odmítali nechat vedení a vyrovnali. Hoši se nezalekli a okamžitě Roztokům odpověděli. Po druhé třetině byl stav 3:4 pro Těpeře. Těpeřáci mohli odejít do kabin spokojení.
Třetí třetina přinesla velice zajímavou podívanou. Nejprve Roztoky vyrovnali na 4:4, a poté se ujali vedení. Na to přišla opět rychlá těpeřská odpověď a ujali se vedení 5:6. Roztoky opět vyrovnali.
Zápas se dostal až do samotných nájezdů. Ty skončili poněkud rychle. Skóroval jenom zástupce domácích - Zázvorka.
Za nás se v celém zápase prosadili: Holoska 2x, Šikola, Zeman, Berka a Zbroj.
Byly to velice vyrovnané dva finálové zápasy. Bohužel, vítěz může být jenom jeden. Opět jsme to nebyli my. Tohle už je třetí sezóna, která pro nás skončila stříbrnou medailí. Ale můžeme být rádi, že naši hokejisté vybojovali vůbec nějakou medaili. Další sezóna skončí zlatá. Už žádné stříbro, jenom zlato.

Děkujeme moc všem fanouškům za jejich podporu nejenom ve finále, ale i po celou sezónu. Doufáme, že na naše hokejisty nikdy nezanevřete.