Leden 2014


Valná hromada • 31.1.2014

28. ledna 2014 v 18:39 | Dasha |  Aktuálně
Rádi bychom Vás pozvali na valnou hromadu T.J.Sokol Těpeře, ketrá se koná v pátek 31.1.2014 v sále sokolovny.

Ocenili bychom účast pamětníků, kteří by mohli mladším ročníkům přiblížit historii naší jednoty, společně se setkat a zavzpomínat. Budeme také vděčni za dobové fotografie a vše, co se vztahuje k činnosti T. J. Sokol Těpeře. Tato valná hromada je veřejně přístupná všem, bez ohledu na skutečnosti, zda jsou členy T. J. Sokol Těpeře, či nikoliv.

Program:
1. Prezentace
2. Přivítání
3. Ustanovení pracovní komise
4. Zpráva o činnosti jednoty za poslední období a zpráva o činnosti HC Sokol Těpeře
6. Plán činností na rok 2014
7. Zpráva kontrolní komise
8. Volba nového výboru a kontrolní komise
9. Diskuze
10. Usnesení
11. Ukončení, občerstvení, volná zábava

Věříme, že se v budoucnosti budeme setkávat častěji než doposud, při našich sportovních a společenských akcích, ať již v sokolovně, na hřišti, či v klubovně HC Sokol Těpeře. Těšíme se na Vás všechny, protože bez Vás i ta nejlépe připravená akce, nebude akcí úspěšnou. Přejeme Vám všem do roku 2014 hodně zdraví a spokojenosti.
T. J. Sokol Těpeře

Dětský vánoční maškarní karneval

15. ledna 2014 v 20:59 | Dasha |  Aktuálně
V sobotu 28. 12 se v naší sokolovně, jako každý rok, uskutečnil dětský vánoční maškarní karneval. Vzhledem k netypickému počasí pro zimní období, se nás tu sešel celkem hojný počet. Zavítali nejenom rodiče s dětmi, ale i babičky a dědečkové, strýčkové a tetičky. Děti si zatančili na megahity z pohádek, ale taky ze současných hitparád, které jim zahrál DJ Brožek. Na programu ovšem nebyly jenom taneční kreace. Děti soutěžily ve hrách jako byla střelba na bránu hokejkou, přechod lavičky s pingpongovým míčkem, aj. Samozřejmě nechyběl dětmi oblíbený souboj v "židličkované". Souboje byly napínavé a často vyrovnané. Ale vyhrát mohl jen jeden. Vítěz dostal sladký, samozřejmě nealkoholický šampus. Samozřejmě nechyběly ani dárky. Každý, kdo k nám zavítal, dostal od našeho štědrého Ježíška balíček plný výborných věcí. Jako občerstvení jste si mohli dopřát tentokrát něco zdravějšího - toasty. Doufáme, že se zúčastníte dalších akcí v takovémto počtu.