Září 2011

Půlmaraton Těpeře 2011 • výsledková listina

25. září 2011 v 21:47 | KačWí |  Aktuálně

24.9.2011 Proběhl cyklistický závod na horských kolech - Půlmaraton Těpeře 2011
Závodilo se ve 4 kategoriích - Ženy, Muži do 30let, Muži 30-45let a Muži nad 45.
A tady jsou výsledky:

Kategorie ŽENY:
Pořadíst.č.JménoRočníkTeamCílový čas
1.3Lorencová Judita1993KC Kooperativa SG1:05:57
2.21Pechoutová Ivana1986Rubena Birell Specialized1:08:15
3.13Kryzžanková Lenka1996TJ TŽ Třinec1:13:36



Kategorie Muži do 30let:
Pořadíst.č.JménoRočníkTeamCílový čas
1.20Zelený Ondřej1982Rubena Birell Specialized52:53
2.2Poláček Jan1988TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda53:36
3.19
Nebesář Marek
1983BIG SHOCK TEAM54:55
4.18Řešátko Jiří1994SWSL Lučany55:50
5.15Juris Bohuněk1984-59:57
6.12Sirůček Václav1998KC Kooperativa SG1:04:58
7.8Makan Petr1993Cyklo Kampo Turnov1:22:13
8.11Lehký Roman1996KC Kooperativa SGDNS



Muži 30-45let:
Pořadíst.č.JménoRočníkTeamCílový čas
1.1Janouš Petr1967KC Pivovar Vratislavice55:33
2.17Peteráč Zdeněk1978-1:00:15
3.10Mikuláš Martin1973SCALPEL1:01:06
4.23Šíp Jiří1981Cyklosport Staněk1:01:40
5.14Dlab Jaroslav1969SSC Železný Brod1:01:47
6.25Dubeš Roman1973SSC Železný Brod1:11:15
7.9Strejček Pavel1975-
DNS


Muži nad 45let:
Pořadíst.č.JménoRočníkTeamCílový čas
1.6Würz Martin1963SWSL Lučany54:06
2.7Hille Jan1965-1:00:20
3.16Kadlec Petr1962SSC Železný Brod1:01:25
4.5Novák Zdeněk1954TJ Koberovy1:05:05
5.4Bendl Jaroslav1960SK Unitherm Jablonec1:05:42
6.24Šilhán Jaroslav1949-1:17:05
7.25Vávra Alois1956-1:30:06



Absolutní výsledková listina:
Pořadíst.č.JménoRočníkTeamCílový čas
1.20Zelený Ondřej1982Rubena Birell Specialized52:53
2.2Poláček Jan1988TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda53:36
3.6Würz Martin1963SWSL Lučany54:06
4.19Nebesář Marek1983BIG SHOCK TEAM54:55
5.1Janouš Petr1967KC Pivovar Vratislavice55:33
6.18Řešátko Jiří1994SWSL Lučany55:50
7.15Juris Bohuněk1984-59:57
8.17Peteráč Zdeněk1978-1:00:15
9.7Hille Jan1965-1:00:20
10.10Mikuláš Martin1973SCALPEL1:01:06
11.16Kadlec Petr1962SSC Železný Brod1:01:25
12.23Šíp Jiří1981Cyklosport Staněk1:01:40
13.14Dlab Jaroslav1969SSC Železný Brod1:01:47
14.12Sirůček Václav1998KC Kooperativa SG1:04:58
15.5Novák Zdeněk1984TJ Koberovy1:05:05
16.4Bendl Jaroslav1960SK Unitherm Jablonec1:05:42
17.3Lorencová Judita1993KC Kooperativa SG1:05:57
18.21Pechoutová Ivana1986Rubena Birell Specialized1:08:15
19.25Dubeš Roman1973SSC Železný Brod1:11:15
20.13Krzyžanková Lenka1996TJ TŽ Třinec1:13:36
21.24Šilhán Jaroslav1949-1:17:05
22.8Makan Petr1993Cyklo Kampo Turnov1:22:13
23.22Vávra Alois1956-1:30:06
24.11Lehký Roman1996KC Kooperativa SGDNS
25.9Strejček Pavel1975-DNS

Všem vítězům i zúčastněným blahopřejeme, děkujeme za účast a těšíme se na setkání v dalším ročníku =))
Odkaz na trať GPS → ZDE
Fotografie si můžete prohlédnou ZDE